„Ak chcete byť štýloví, riaďte sa so svojím jedinečným vkusom, nie podľa toho, čo vám diktujú vo výkladoch.“

Ľanový domov

Náš dom žije.

Zdieľa s nami každodenné radosti, sleduje kolobeh nášho života, je tajným sledovateľom pri bežných hádkach aj nežnostiach. Hovorí sa, že dom má slúžiť nám a nie my jemu. Každá matka si už neraz povedala "Štastné dítě, bordel v bytě" a určite ste si niekedy aj vy povedali po návrate z dlhej cesty alebo dovolenky " Všade dobre, doma najlepšie ;-)

Domovom je pre každého z nás miesto, v ktorom sa cítime bezpečne, do ktorého sa radi vraciame. Útulné, pokojné a keď sa pošťastí aj v teple rodinného krbu. Svôj vysnený dom, byt, či už izbičku u rodičov sa snažíme zariadiť podľa štýlu, ktorý vyhovuje našej osobnosti a v ktorom sa aj s partnerom budeme cítiť v každej izbe harmonicky.

V kuchyni, kde je s láskou pripravované jedlo, v obývačke , v spálni - pre každého z nás kráľovstvo snov a oddychu a tiež v detskej izbe - tvorivé miesto plné radosti aj šantenia s nikdy nekončiacim neporiadkom :-)))

Ľanový domov už v názve prezrádza, aký materiál sme pre vaše zdravé a ekologické bývanie vybrali. Doplnky Vám už čoskoro predstavíme :-)

 

Zostať v kontakte